Whatsapp
Hemen Ara

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Çelik Halı Yıkama olarak uzman personellerden oluşan ekibimizle, hizmet kalitesini arttırmak için çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin temizliğine katkıda bulunmak için kurmuş olduğumuz Çelik Halı Yıkama merkezi, halılarınızın yapısını da göz önünde bulundurarak özel program aracılığı ile işlemler uygulayarak temizliğini sağlamaktadır. Halılarınızın üzerine yapışan tozlardan, halıyı kurtarabilmek için, yüksek vakum gücüne sahip süpürme toz alma işlemi ile halılarınızın tüylerini kabartarak, ilk günkü parıltısını geri kazanmasını amaçlamaktadır.

Bununla beraber son teknolojik makinalardan oluşan yıkama sıkma makinaları, halı yıkama işleminde halıların üzerinde en ufak bir kir kalmayacak şekilde temizliğini sağlamaktadır. Sizlerin sağlığına son derece önem veren firmamız halılarınızı kanserojen madde içermeyen temizlik ürünleriyle yıkayıp dezenfekte etmektedir.

Yıkanan halılar tamamen kurutulup, paketleme bölümüne alınır ve sizlere teslim edilmek üzere yola çıkartılır. Ankara’nın Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Altındağ, Gölbaşı bölgesinin en güçlü halı yıkama, koltuk ve yatak yıkama, stor perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama firmaları arasında yer almamız, bizim müşterilere verdiğimiz değerden kaynaklanmaktadır. Gelin sizde halı yıkama sektöründe lider bir firma ile temizliğin farkındalığını yaşayın.